Morada Serena
Η βίλα Morada Serena Jaboticatubas μπορεί να φιλοξενήσει έως 15 άτομα και διαθέτει σάουνα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Check-in: από 11:00 έως 18:00
Check-out: έως 13:00
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η βίλα Morada Serena;
Οι πελάτες της η βίλα Morada Serena μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα Morada Serena;
Η βίλα Morada Serena δέχεται μόνο Visa, JCB και Maestro. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Morada Serena;
Οι πελάτες της η βίλα Morada Serena είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.